NAZİ'lerde UFO Var mıydı?

 

       

Haziran 1937'de, Hitler ve Goering'de aralarında bulunduğu Nazi ordusunun başta gelenleri, birliklerinden özel olarak seçilmiş kuvvetleri ülke dışına yolladılar.Bu birliklerin görevi, uzay ve uzaylılarla ilgili bilgi toplamaktı. Araştırmalar sırasında Türkiye sınırları içinde Nuh'un Gemisinin bulunduğu farzedilen Ağrı Dağı'nda bazı hikayeler dinlediler.

Bu hikayelere göre 200 nesil önce,gökyüzünden büyük ve de çok gürültülü bir ev yeryüzünüde indi. Ev olarak adlandırılan uçan nesnenin çıkardığı gürültü, köyde bulunan herkes tarafından duyulmuştu.Daha sonraları köy halkından biri bu nesneyle karşılaşmış.İçinden çıkan insana benzeyen tanrılar adamı selamlamış.Adama gemiye gelmesini söylemiş.Adam köylülere geminin dışının dokunulmayacak kadar sıcak ve parlak olduğunu, ayrıca içeri girdikten sonrada geminin havalanıp bir kuş gibi uçtuğunu, adamların içeri girdikten sonra taştan yapılmış şapkalarını çıkarıp onunla konuştuğunu anlatmış.

Anlatılan hikaye Almanya'ya bildirildi.Bir ay sonra aynı bölgeye iki birlik daha gönderildi. Birinci grupta, Hitlerin ünlü kimyasal ölüm silahlarını üreten bilimadamları vardı.Bu grup, bahsedilen evi bulmak üzere görevlendirilmişti.Bilimadaları o günün bütün teknolojisini kullanarak bahsedilen evi aramaya başladılar.Sonunda da bu amaçlarına ulaştılar.Bir dağın tepesindeki mağaranın içinde bu gemiyi buldular. Ufo, 25 metre genişliğinde ve 8 metre yüksekliğindeydi.Dünyada bulunmayan katı bir maddeden yapılmıştı.Bilim adamalrı gemiyi çalıştırmayı denediysede başarılı olamadı.

Aralık 1938 yılında, bulunan ufo, büyük bir gizlilik içinde Almanya'ya getirildi.Ufo araştırması için Almanya'da ki en ünlü bilim adamları Münich'in kuzeyinde kurulan bölgeleye getirildiler. Araştırma laboratuvarı,başka kuvvetler tarafından farkedilmemesi için eski tuz madenlerinin bulunduğu bir bölgeye konuşlandırıldı. Fakat bu bölgenin Amerika Birleşik Devletleri ajanları tarafından farkedilmesi uzun sürmedi.Nazi bilimadamları ise, ufo ve bileşenleri hakkında birçok bilgiye sahip olmuşlardı.

Temmuz 1941'de, Amerika Birleşik Devletleri, Oz kod adını verdikleri bir ajanını bu laboratuvara sokmayı başardı. Oz, buranın resimlerini çekmiş, burası hakkında birçok belge almıştı.Fakat, bunların Amerika'ya gönderilmesi sırasında, Almanya'da ki Nazi hazinesini toplayan Rus Birlikteri tarafından bu belgelere ve resimlere el konulmuştur.Büyük bir Rus birliği bu topraklara gönderilmiş, ondan sonraki zamanlarda da ne bu kurulan ufo üsssünden ve ne belgelerden hiçbiri bulunamamıştır.

Nazilerle ufoların yakınlığı hakkında birçok belge ve söylenti mevcut. II.Dünya Savaşı'nda Nazi 'lerin bu ufoları kullandığı söylentisi var...

Hiçbir yazı / resim  izinsiz olarak kullanılamaz!!  Telif hakları uyarınca bu bir suçtur..! Tüm hakları Çetin BAL' a aittir. Kaynak gösterilmek şartıyla  siteden alıntı yapılabilir.

© 1998 Cetin BAL - GSM: +90  05366063183 - Turkiye / Denizli 

Ana Sayfa / IndexUFO Galerisi /  E-MailKuantum FiziğiQuantum Teleportation-2

Time Travel Technology /  Kuantum Teleportation  / UFO Technology 

Roket bilimi  /Astronomy