Zaman Yolculuğunu Araştırma Merkezi © Cetin BAL - GSM:+90  05366063183 -Turkey/Denizli 

         

                                             UFO TEKNOLOJİSİ


                         


 UMMO UFO Technology

Ummo gezegeninden gelen uzaylılarla irtibat:  Bu irtibat olayı  Rafael Farriols ve Antonio Ribera tarafından yazılan ve 1968'de sadece İspanyolca olarak yayımlanan Un Caso Perfecto adlı kitapta ve gene Antonio Ribera'nın yazdığı ve FSR dergisinde yayımlanan (FSR, C. XV, No.5 September-October 1969) The San Jose de Valderas Photographs  adlı yazıda anlatılmaktadır.Bu araç 12-13 metre çaplarında disk biçiminde adeta büyük  bir merceğe benzeyen parlak görünümlü bir kubbeye sahip bir klasik bir UFO yapısına  haiz bir araçtı.Gözlemci raporları bu aracın kavisli bir yörünge izleyerek sala sola doğru bir topaç gibi yalpalayıp havada bir süre öylece dengede durduğunu söylemişlerdir.Bu  şekilde havada bir kaç dakika  hareketsiz  dengede kaldıktan sonra aniden inanılmaz bir hızla yükselerek  gözden kaybolduğu bildirilmiştir.Bu esnada  aracın rengi parlak sarıdan kavuniçiye ve nihayet, kırmızıya dönüşmüştü.Olaya tanık olan bazı  gözlemciler  ise aracın renginin kavuniçiye  ve beyazımsı bir renge büründüğü yönünde ifade vermişlerdir.Bu aracın daha sonraları yere inişi ve tekrar yükselişi  bir çok tanık tarafından ifade edilmektedir. Bir tanığın ifadesine göre  bu aracın  yere indiği sırada  ordan geçen arabasını diskin yakınlarına doğru sürmüş ve diski  çok yakından izlemişti.Bu şahıs olayın yaşandığı sıralarda arabasıyla  Madrit'e doğru gitmekte olan Jose Luis Jordan'dı. Jordan'ın ''Barselona'da  çıkmakta olan  ''Porque  dergisi'' nin 16 şubat 1966 tarihli sayısının makalesine göre'' yaşadığı olay şöyle tarif edilmişti.

Aşağıda UMMO planetinden gelen uzaylıların gemilerine ait gözlem raporlarından yola çıkılarak çizilen  temsili resimleri:

   

<< Kendisine doğru yaklaşan, rengi sarıya ve kavuniçiye dönüşen beyazımsı  bir  disk gördü.Arabasından çıkarak objenin bir havaalanının yakınına inişini seyrettiArbayı diskin yakınına sürdü ve tam zamanında yetişerek, yaklaşık kendi gözlemine göre dokuz metre çapındaki, şaşılacak şekilde parlayan diski, hızla yerden yükselirken görebildi.Obje, düzenli aralıklarla sessiz bir titreşim yapmaktaydı. Birden, öylece ''sönüverdi''. Daha sonra iniş mahalinde, her biri bir dikdörtgen şeklinde olan üç derin iz buldu.>> 

                                      

4-Magnetic field generator  6-propulsion equipment   10-Gelatinous mass  11-Floating cabin  12-Magnetic cavity 13-Magnetic field generator   17-exterior wall

                                                        

                                                           

1 - Coupole.(couvercle de moulin à café)
2 - Corps central.(assiette du dessous)
3 - Anneau équatorial.(jointure des assiettes)
4 - Générateur de champ.
5 - Eau oxygénée et lithium fondu.
6 - Propulseur encastré dans la DUII.
7 - Générateur d'énergie. Transforme lithium et Bismuth en énergie, après conversion en plasma.
8 - İnversion des IBOZOO UU.
9 - Calculateurs périphériques autonomes.
10 - Censurée dans la copie.(obscène?)
11 - Gelée thixotropique anti-g.
12 - Cabine flottante.(tambour)
13 - "cavité magnétique".
14 - Nombreux équipements de l'UEWA. (fourre tout)
15 - Ecoutilles d'accès.
16 - Réservoir de mercure.(interdit)
17 - Enceinte annulaire complexe (Bric à brac)
18 - Paroi externe protégeant l'UEWA.
19 - Contrôle de l'environnement gazeux.
20 - Emission et détection, blindé.
21 - Cône d'assemblage.
22 - Central

                                                

 

           Söylenenlere  bu uzay gemisi   Bismuth ve Lithium karışımı  elementlerle güçlendirilmiş bir yıldızlar arası yolculuk yapabilecek bir yetenekte bir gemiymiş.

( Their methods in "traveling" is very developed as they change dimension for "hyperspace-jumps" - traveling at displacements far exceeding that of light, and normally use many more dimensional frames of reference than we. ) Bu ingilizce ifadeye bakılırsa UMMO gezegeninden gelen bu varlıklar yıldız gemilerini yüksek boyutlar içerisinden hareket ettirerek  bu sayede  uzay/zaman'da  çok kısa süreli bir atlama ile bizim zaman/uzay bölgemize gelebilmektedirler.

Diğer kaynaklardan elde edilen bilgilere  göre bir takım enerji jenaratörlerinden, Lithium ve Bismuth  enerji çevrimleirnden ve plazmik enerji dönüşümlerinden bahsedilmektedir.

Hemen hemen tüm UFO olaylarındaki  yakın temas öykülerinde  alındığı  söylenen UFO Teknolojisine ait bilgilerde  ortak noktalardan biri  << 1- Helezonlar içinde dönen  plazmik   enerji akımları 2- Disk biçimli UFO dan yayılan döner nitelikli elektromanyetik bir güç alanı etkisi  ve dolayısıyla bu elekromanyetik gücün yönlendirilip ustaca kullanılması ile bir üst uzaya geçerek  Zaman/Mekan içinde büyük mesafeleri bir anda atlamak >> olarak özetlenebilir.Sonuç olarak tüm UFO olaylarında ve UFO Teknolojisine dair ışık hızının aşılması mevzusuna dair tüm uzaylılar sanki söz birliği etmişcesine  elektromanyetik bir  üreteci andıran uzay araçları ile bilinen  madde boyutlarının daha yüksek boyutlarına geçerek bizim için aşılması mümkün olmayan bu   astronomik uzaklıkları çok kısa sürelerde aşmanın mümkün olduğunu söylüyorlar. İlginç olan şey bugünkü modern bilimin hyper uzaya ait   yani ''bu  dört boyutlu  ve üç boyutlu uzaya  ait''  geometrik analizleri de bu uzaylıların demeçlerini destekler nitelikte görülmektedir.

Tüm UFO larla irtibat raporlarında aktarılan bilgilerde  bu araçları kullanan  dünya dışı varlıklar tarafından UFO denen bu harika uzay araçlarının elektromanyetik prensiplere dayalı bir sevk metodu ile hareket ettirildiklerine dair bilgiler alınmıştır.Buna göre bizler dünya uygarlığı olarak elektromanyetik alanların bu çok yönlü  kullanımına  dair  bir elektromanyetizma teknolojisine ( elektromanyetik enerji anlayışına) sahip değiliz. Keza LAZER de sonuçta bir  elektromanyetik enerji teknolojisi..Mikrodalga fırınlar da  bir elektromanyetik enerji teknolojisi.Zaten bizim tüm uygarlığımız elektiriksel  ve elektronik bir anlayışa dayalı.Bugün  için bizler elektriksel ve elektromanyetik alanların farklı yada çok boyutlu  kullanma biçimlerini henüz tam olarak bilmiyoruz. Elektiriğin ve yüksek frekanslı, yüksek yoğunluklu  elektromanyetik dalgaların henüz neler yapabileceği konusunda detaylı  deneysel -teknik ve  kuramsal bir  bilgiye sahip değiliz.Henüz  yeni yeni zaman ve uzayın, yerçekiminin, elektriğin ve manyetizmanın bir araya geldiği bilimsel  anlayış  modelleri geliştirilmekte.Kuantum fiziğinin gelişimi atom bombasından, Lazer teknolojisine ve kuantum bilgisayarlar anlayışına kadar uzanan bir çerçevede hayatımıza girip  yaşantımızı şekillendirsede Kuantum fiziğinin Rölativite fiziği ile kaynaştırılması  bizi çok daha geniş teknolojik ufuklara ve uygulamalara  götürebilir.

                                                                                                       Çetin BAL / Denizli -5 Agustos-2005

Hiçbir yazı/ resim  izinsiz olarak kullanılamaz!!  Telif hakları uyarınca bu bir suçtur..! Tüm hakları Çetin BAL' a aittir. Kaynak gösterilmek şartıyla  siteden alıntı yapılabilir.

 ©  Cetin BAL - GSM:+90  05366063183 - Turkiye / Denizli 

 

Ana Sayfa ·  Index·    Time Travel Technology   UFO Technology - UFO Technology-8